Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Мотор січ» терміново скасовує авіарейси Чернівці-Київ

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Клічук кілька місяців домовлявся за цей рейс, який мав розпочати курсувати з 12 квітня


Вчора міська влада похвалилися, що з 1 червня літак з Чернівців на Київ буде здійснювати рейси 6 разів на тиждень. До авіакомпанії «Мотор Січ», яка тричі на тиждень виконуватиме рейси на Київ з 12 квітня, з 1 червня приєднається авіакомпанія «WINDROSE», яка також три рази на тиждень виконуватиме рейси Чернівці-Київ.

Однак сьогодні стало відомо, що «Мотор Січ» в терміновому порядку скасували авіарейс на Чернівці, і наразі немає можливості забронювати на нього квитки.

В авіакомпанії «Мотор Січ» журналісту «Чернівецького променя» повідомили, що продаж на цей рейс терміново закрито. Наразі приймається рішення керівництвом авіакомпанії, і чи буде літак виконувати рейси на Чернівці стане відомо наприкінці тижня.

Міський голова Роман Клічук 5 місяців домовлявся з авіакомпанією «Мотор Січ» і цей рейс подавали як чи не єдину перемогу за 100 днів мера на посаді. Але в Чернівці сама зайшла авіакомпанія «WINDROSE», яка пропонує квитки ледь не вдвічі дешевші за конкурентів, з якими домовлявся Клічук.

Нагадаємо, що літаками «Мотор Січ» можна було зранку вилетіти з Чернівців на Київ, а ввечері повернутись. У авіакомпанії «WINDROSE» менш зручний розклад польотів, виліт з Чернівці о 17:30 і в Бориспіль літак прилітатиме о 19:05. У зворотному напрямку можна буде полетіти наступної доби. Виліт з Києва о 15:15, в Чернівці літак по розкладу прилітатиме о 16:50. Проте найдешевші квитки будуть коштувати трохи більше 700 грн, проти 1300 у «Мотор Січ».

 

«Мотор січ» терміново скасовує авіарейси Чернівці-Київ


 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно