Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сусіди бояться дідів-педофілів, які вийшли на волю під заставу

Понад 15 років сусіди боролися із стогонами та криками, що лунали з квартири чернівчанина, який влаштував у ній справжній дім розпусти
Двох пенсіонерів з Чернівців, яких звинувачують у педофілії і дитячій порнографії, відпустили на волю. Чоловіки внесли 159 тисяч застави і повернулися додому. Сусіди шоковані. Адже сподівалися, що у цій розпусній історії, яка тривали щонайменше 15 років, поставлена крапка. 
Журналістам "Чернівецького променя" сусіди зізнаються, що обурені такими діями влади та бояться, що їм загрожує небезпека.
Зраділи люди, що його взяли, а тут через два дні він знову удома. Люди всі бояться, ніхто нічого не говорив. Бояться, що нема в нас правосуддя, - розповідає сусідка. 
Також сусіди розповідають, що пенсонери пропонували навіть сусідам взяти участь у їх "бізнесі". Дівчаткам платили від 200 до 500 гривень. Всі вони були або з неблагополучних сімей, або з інтернатів. Чому ніхто з жертв не звернувя в поліції сусіди не знають. Але запевняють, що на їх заяви правоохоронці не реагували.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж