Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Винен водій: звільнили кермувальника тролебусу, що протаранив клуби біля міськради

За словами директора тролейбусного управління, водій написав заяву про звільнення сьогодні, 9 квітня
Сьогодні, 9 квітня, під час брифінгу директор ЧТУ повідомив, що ДТП за участі тролейбуса, який протаранив припарковані авто та клумби біля міської ради, сталось виключно за виною водія, а тролейбус був справний. 
Це ДТП сталось у наслідок порушення водієм правл і інструкцій, які призвели до самовільного та некерованого рух транспорту на стоянку міської ради, - розповів Петро Продан.
Також директор ЧТУ розповів, що трапилось та чому тролейбус самовільно покотився без водія в кабіні. 
Коли водій тролейбусу робить аварійну зупинку на схилі, він повинен повідомити про це та викликати спецілістів. Він цього не зробив, залишив кабіну водія, вийшов, не поставивши опору під задне колесо, чим порушив првила. Намагався сам під`єднати струмоприймач, який злетів із контактної мережі. Ми вбачаємо тут виключно вину водія, - розповів директор КП ЧТУ.
До ДТП та під час нього тролейбус був повністю справний. Очільник розповідає, що насправді, тролейбус приїхав навіть після ДТП власним ходом, причому його перевіряла спеціальна комісія. 
Автоматично перевіряли його на технічний стан. Є висновок спеціаьної комісії, що тролейбус на момент ДТП був технічно справним. Зараз він потребує ремонту, який відшкодить водій. Сума ремонту сягає 39 тисяч гривень, - повідомив Петро продан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж