За словами Сергія Осачука, неважливо у якій зоні ми будемо після того, як Буковину переведуть із червоної зони, дистанційним навчання у школах буде залишатися ще два тижні
Сьогодні, 13 квітня, під час брифінгу голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук повідомив, що після виходу із черовоної зони на Буковині у школах продовжиться дистанційне навчання. Такі заходи будуть вживати для того, аби не провокувати ще одну "хвилю" коронавірусу.
За словами Сергія Осачука, неважливо у якій зоні ми будемо після того, як Буковину переведуть із червоної зони, дистанційним навчання у школах буде залишатися ще два тижні.
Хочу наголосити на тому, що державна комісія з ТЕБ та НС на своїх засіданнях буде приймати ріщення щодо кольору нашої зональності. Разом з тим, президент України, прем'єр-міністр і міністр охорони здоров'я завжди наполягають на тому, що найповніша відповідальність за ситуацію в регіонах лежить на місцевих обласних державних адміністраціях та місцевих органах влади. Тому ми будемо наполягати на рівні обласної комісії ТЕБ ТА НС на тому, щоб не зважаючи від того в який колір можливо у найближчі дні буде переведена Чернівецька область, навчання у школах Чернівецької області буде у наступні два тижні залишатися дистанційним. Ми не можемо легковажити і на позитивних емоціях задоволення від того, що ситуація трішки стабілізувалась, відкривати все і знову провокувати. Тому прошу взяти таку інформацію до уваги, ми будемо відстежувати ситуацію.


