Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Люблячий та веселий: дружина Героя Олексія Мамчія розповіла, коли востаннє бачила чоловіка


Олексій Мамчій пішов на Схід боронити рідну Україну від ворога у 2019 році, одразу після того, як з війни повернувся найменший брат Євген
Сьогодні, 16 квітня, Буковина прощається з Героєм Олексієм Мамчієм. О 12:00 його поховають на Алеї Слави Центрального кладовища у Чернівцях. Під час прощання на Центральну площу міста прийшло майже дві сотні людей, які зі скорботою в серці проводжали в останню путь українського Героя.
 
Непорушно, з невимовним болем в очах, прощались батьки Олексія, дружина Любов, брат Євген та рідні. Журналістам "Чернівецького променя" дружина Олексія Любов розповіла, що він був люблячим чоловіком, завжди веселим. Познайомились вони вже на фронті, а от побралися у Чернівцях. 
Люблячий був, веселий. Мене він дуже любив. Я йшла ближче до ворога, тому він більше за мене переживав. Ніхто не міг подумати, що його вб`ють там, де більше людей. Ввечері ще до мене приходив, а вранці вже сказали, що його немає, - розповіла пані Любов.
Дружина Олексія також розповіла, що обстріли почались ще вранці. А до кінця дня вороги підібрались ближче до Штабу. 
 
Нагадаємо, рідний брат Олексія, Станіслав Мамчій, загинув у 2016 році на блок-посту під Авдіївкою під час мінометного обстрілу.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно