Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Клічук звільнив керівника комунального підприємства, після того як він заявив про незаконну рекламу піцерії, яка належить меру

 

Керівник КП викрив схему, за якою гроші за рекламу на зупинках громадського транспорту йдуть у кишеню приватної фірми, а не комунального підприємства

Чернівецький міський голова Роман Клічук звільнив директора МКП «Реклама» Василя Забродського, який у своїх ефірах в мережі фейсбук критикував та викривав незаконні дії нової міської влади.

Вчора зранку Василь Забродський здійснював об’їзд та огляд рекламних конструкцій комунального підприємства, і виявив на зупинці громадського транспорту незаконну рекламу піцерії «Шо шо», яка належить міському голові та розповів про це у прямому ефірі.

«Ця реклама на зупинці розміщена незаконно, вона оплачена не комунальному підприємству, на балансі якого знаходиться зупинка, а іншій фірмі, яка незаконно розміщає рекламу на тролейбусних зупинках», - розповів Забродський.

За його словами він неодноразово викривав цю схему за якою в місті незаконно розміщується реклама в обхід комунального підприємства, зокрема говорив і про рекламу піцерії мера, але натомість отримав 5 дисциплінарних запитів і одну догану. А після останнього прямого ефіру, він отримав розпорядження про звільнення.

«Все тому що я не мовчу, а говорю правду про мера та про політичне МММ, яке дорвалося до влади і рве на шмаття наше місто», - прокоментував своє звільнення Забродський.

Василь Забродський зазначив, що звернеться до суду і буде поновлюватись на посаді.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно