Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковину прибула партія вакцини AstraZeneca-SKBio проти COVID-19: кого нею щеплюватимуть


Чернівецька область отримала 6900 доз

На Буковину прибула вакцина AstraZeneca-SKBio проти COVID-19. Загалом сьогодні, 26 квітня, Чернівецька область отримала 6900 доз. Це препарат, розроблений Оксфордським університетом у співпраці з британсько-шведською компанією AstraZeneca, виготовлений у Південній Кореї. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Його використають для вакцинації пріоритетних груп та людей віком 65+. Частину залишать для другого щеплення буковинцям, які зробили перше в період із 24 лютого вакциною AstraZeneca/CoviShield. Друга доза вакцини необхідна, аби забезпечити повноцінний захист і формування імунітету.

Робитимуть щеплення у пунктах вакцинації, загалом у області їх розгорнуто 60, переважно на території амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Також імунізацію проводитимуть і мобільні бригади медиків.

Усі вакцини АstraZeneca, незалежно від країни виробника, – це один і той же продукт. Він вироблений за однією технологією і є взаємозамінним. Препарат векторний і потребує дворазового введення з інтервалом 12 тижнів.

На Буковину прибула партія вакцини AstraZeneca-SKBio проти COVID-19: кого нею щеплюватимуть

скачать dle 10.5фильмы бесплатно