Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Приватна фірма нового керівника «Спецкомунтрансу» «несподівано» виграла тендер на 900 тис грн та отримала в оренду техніку комунального підприємства

Ментально інша схема: за пару днів до призначення на посаду керівником КП, приватна фірма Романа Жулепи отримала від міськради договір майже на 1 мільйон гривень

Прийшов на посаду для власного збагачення, чи щоб працювати на громаду міста? Саме таке запитання задав депутат Василь Продан (Рідне місто) на сесії міської рали новому керівнику комунального підприємства «Спецкомунтранс» Роману Жулепі.

Міський голова Роман Клічук призначив Жулепу на посаду 8 квітня. Звісно, що призначення відбувалось не за один день, до цього були консультації, призначення радником, адже треба було обійти конкурс.

Тож те, що буквально за два дні до призначення фірма "Аванті плюс" з Новодністровська, яка належить Роману Жулепі, отримала від міськради договір на прибирання кладовища по вулиці Руській на суму 895 тисяч гривень, можна розцінювати, як «приємним бонус» від Клічука новому керівнику. Адже до цього ця фірма зірок з неба не хапала, і мала пару договорів з "Укргідроенерго" на 5 та 49 тисяч гривень.

Далі більше, вже після призначення на посаду керівника «Спецкомунтрансу», Роман Жулепа надає техніку комунального підприємства в оренду своїй приватній фірмі для того щоб вона могла виконувати умови договору. Так, теоретично він вже не є директором «Аванті плюс», але він все ще є кінцевим бенефіціарним власником, про що свідчать офіційні документи.

Василь Продан озвучив ці факти та попросив це повідомлення вважати зверненням до правоохоронних органів, та звернувся до мера провести службове розслідування.

У свою чергу депутати створили робочу групу по перевірці комунального підприємства «Спецкомунтранс».

Приватна фірма нового керівника «Спецкомунтрансу» «несподівано» виграла тендер на 900 тис грн та отримала в оренду техніку комунального підприємства


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж