Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчан запрошують взяти участь в розподілі коштів місцевого бюджету

Програма Бюджет ініціатив чернівчан діє з 2016 року, і за п‘ять років подано 392 проєкти, 119 з яких стали переможними та реалізованими
З 1 травня у Чернівцях розпочинається прийом проєктів бюджету ініціатив. Про це повідомила депутатка Чернівецької міської ради Яна Брус. Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету. Відтак, подавати вже готові проєкти можна до 15 черня 2021 року. 
Друзі, запрошую на тренінг з написання проєктів бюджету ініціативХто ще вагається приходьте 7 травня в п'ятницю в 105 кабінет Чернівецька міська рада, поговоримо про ваші ідеї та шлях їх втілення! - повідомила депутатка Яна Брус.
Програма Бюджет ініціатив чернівчан діє з 2016 року і за п‘ять років подано 392 проєкти 119 з яких стали переможними та реалізованими. Взяти участь у конкурсі і подати проєктну пропозицію можуть: громадяни, яким виповнилося 16 років; об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ); орган самоорганізації населення (ОСН); житлово-будівельний кооператив (ЖБК); житлово-будівельне товариство (ЖБТ); інші громадські організації. Реєстрація місця проживання в місті Чернівці необов’язкова. Тематика проєктів повинна бути спрямована на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста. Вимоги до проєктів зазначені в Положенні . Проєкти за обсягом фінансування розподіляються на великі громадські (з обсягом фінансування від 500 тисяч гривень до 1,5 мільйона гривень) та малі громадські (обсяг фінансування від 50 тисяч гривень до 499 999 гривень). Реалізовано проєктів за 5 років на суму 42 191 674 грн.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж