Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Stop bullying: поліцейські організували заходи протидії цькуванню в шкільному середовищі

До Міжнародного дня протидії булінгу, який відзначається щороку 4 травня, інспектори ювенальної превенції підрозділів поліції Чернівецької області провели з підлітками низку профілактичних заходів  Ювенальні поліцейські залучили до превентивних заходів учнів різних навчальних закладів з усіх районів області. Співробітники поліції провели для підлітків інтерактивне заняття на тему «Булінг – один із найпоширеніших видів насильства в дитячому середовищі». Під час лекції поліцейські роз’яснили учням основні форми булінгу, до яких наслідків може привести замовчування факту фізичного та морального насилля, а також розповіли куди можна звернутися, якщо дитина стала жертвою чи свідком булінгу.
 
Правоохоронці наголосили дітям на неприпустимості цькування, важливості поваги до себе та оточуючих і нагадали про відповідальність за вчинення протиправних дій. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Для кращого візуального сприйняття ювенальні поліцейські підготували для кожного учасника заходу сині стрічки – символ боротьби з жорстоким поводженням, насильством над дітьми та дитячими суїцидами. Такі символічні подарунки поліцейські пов'язали школярам на руки.
 
У формі гри учні та правоохоронці створили унікальну для кожного класу «синю стрічку» з тематичними написами на знак їхнього об'єднання в небайдужості до оточуючих, захисті своїх прав та прав інших людей, а також боротьбі проти насильства. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж