Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У вихідні на Буковині тривала вакцинація від COVID-19


Із минулого тижня на Буковині розпочали вакцинувати людей старших 65 років
Вакцинація від COVID-19 тривала на Буковині і у минулі святкові вихідні. Так, у суботу, 1 травня, щеплення отримали 83 мешканців області. У понеділок, 3 травня, імунізували 22 осіб, у вівторок, 4 травня, – 40.

Вакцинували буковинців чотирма препаратами – Covishield від Oxford/AstraZeneca, «CoronaVac» від Sinovac Biotech, Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech та AstraZeneca-SKBio.

У Чернівецькій області працюють 60 пунктів щеплення, в яких можна зробити імунізацію. Усі вони розташовані в закладах охорони здоров’я, що надають медичні послуги, й обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю. Також діють мобільні бригади, які щеплюють недужих вдома, або ж виїжджають у організовані колективи та на підприємства.

Із минулого тижня на Буковині розпочали вакцинувати людей старших 65 років. На процедуру можна записатися через сімейного лікаря або реєстратуру пункту щеплення. Адреси та телефони пунктів – на сайті vaccination.covid19.gov.ua. Для проведення вакцинації необхідно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Окрім осіб 65+, зараз щеплюють також медиків і працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, учасників Операції об'єднаних сил на Сході України, соціальних працівників, священнослужителів, освітян, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), правоохоронців, співробітників патрульної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.скачать dle 10.5фильмы бесплатно