Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За торгівлю наркотиками буковинця засудили до 9 років за ґратами


23-річний чоловік зберігав наркотики та в подальшому збував їх мешканцям Чернівців методом закладки У червні минулого року, під час санкціонованих обшуків в транспортному засобі та орендованому гаражному приміщенні на території обласного центру правоохоронці виявили та вилучили майже 90 грам висушеного канабісу, 110 грам фрагментів грибів, які є особливо небезпечною психотропною речовиною, майже 400 грам амфетаміну, 341 грам PVP та інші небезпечні наркотичні засоби та психотропні речовини в особливо великих розмірах.

За даними слідства вказаною незаконною діяльністю займався 23-річний місцевий житель, який зберігав наркотики та в подальшому збував їх мешканцям Чернівців методом закладки.

Вироком Шевченківського районного суду м. Чернівці його засуджено із застосуванням ст. 69 КК України до 5 років обмеження волі. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури у Чернівецькій області.

У зв’язку із невідповідністю призначеного покарання тяжкості вчиненого кримінального правопорушення та призначенням надто м’якого покаранням для обвинуваченого, прокурор оскаржив вирок в апеляційному порядку.

Вирок суду першої інстанції – скасовано та ухвалено новий, відповідно до якого чоловіку призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно