Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Багато шприців: активісти розповіли про стан парку "Жовтневого" у Чернівцях

Громадські діячі розповідають, що у парку ніхто не прибирає, а діткам там гуляти стає небезпечно
Вже не перший рік парки у Чернівцях страждають від кількості шприців, які використовують наркомани. Зокрема, у парку "Жовтневому" чи не на кожному дереві та чи не біля кожної лавиці можна побачити десятки використаних шприців. Про це журналістам "Чернівецького променя" розповів громадський активіст Сергій Скорбун.
Ми хочемо звернути увагу на те, що відбувається в "Жовтневому" парку. Проблема в тому, що там багато шприців. Там пересувається багато дітей і небезпека в тому, що дитина може потрапити на шпріц і захворіти, - розповів Сергій Скорбун.
Громадські активісти вже втретє підіймають тему прибирання у парку, але конкретних дій досі не помітили. За словами Сергія, активісти щороку прибирають куточки Чернівців, за які не відповідає місцева влада, але "Жовтневий" парк - це комунальне підприємство і там є особи, які відповідальні за безпечний відпочинок чернічан та їх дітей.
Парк Жовтневий, це комунальне підприємтво і вони не справляются з цією ситуацією. Парк в такому стані вже багато років, тому ми хочемо звернути увагу на те, що там відбувається, - наголосив активіст.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно