Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В Україні майже закінчилася вакцина AstraZeneca - МОЗ


Проте, громадяни отримують уколи препаратами CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech і Comirnaty від Pfizer-BioNTech.
Станом на 12 травня в Україні використали майже всі COVID-вакцини CoviShield і SKBio британсько-шведського виробника AstraZeneca.
Препарати призначалися для імунізації першою дозою. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України, пише Кореспондент.
 
"Частину цієї вакцини (всього 26 тисяч доз) зарезервовано для введення другої дози тим пацієнтам, щеплення яких почалися з 24 лютого", - відзначили в Міністерстві.
 
Вакцина для першої дози закінчилася в пунктах щеплення у Вінницькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, а також у Києві. У МОЗ підкреслили, що імунізація першою дозою в перерахованих регіонах знову почнеться після отримання нової партії препаратів проти коронавірусу.
 
Проте імунізація українців триває. Громадяни отримують уколи препаратами CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech і Comirnaty від Pfizer-BioNTech.
 
Всього в Україну через прямі закупівлі доставили 1 215 000 доз вакцин компанії Sinovac, 500 тисяч доз вакцини AstraZeneca / CoviShield.
 
В рамках глобальної ініціативи СOVAX в країну прибули 367 тисяч препаратів AstraZeneca-SKBio і 117 тисяч доз Comirnaty від Pfizer.
 
До кінця травня очікують на прибуття партії в кількості 705 тисяч доз за міжнародною програмою COVAX. Ще близько півмільйона доз вакцини Pfizer за прямими контрактами привезуть в Україну в травні-червні.скачать dle 10.5фильмы бесплатно