Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

НАЗК направило до суду протокол на Папієва


Буковинський нардеп від "ОПЗЖ" звинувачується у корупційному правопорушенні

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало та направило до суду адміністративний протокол про порушення з боку нардепа від партії «Опозиційна платформа – За життя» Михайла Папієва. Про це повідомили на офіційному сайті НАЗК.

Протокол на Папієва в НАЗК склали за статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Стаття 172-7. Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів - тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів - тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно