Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Масові скорочення чернівецьких тролейбусників таки будуть: керівник ЧТУ вводив в оману чернівчан

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Для масових скорочень робтіників ЧТУ найняло юристів з "Єдиної альтернативи" за 50 тисяч гривень


Протягом останніх місяців новопризначений начальник Комунального Підприємства "Чернівецьке тролейбусне управління” Петро Продан в своїх багаточисельних інтерв’ю в чернівецьких ЗМІ відкидав свої плани масового скорочення чернівецьких тролейбусників. Він скрізь заявляв, що начебто йдеться про скорочення "неіснуючих посад” в штатному розписі тролейбусного управління і що ніякого скорочення тролейбусників не буде. І ось нарешті під тиском чернівецької громадськості та незалежних профспілок, він вимушений був офіційно визнати те, що він планує істотно скоротити чернівецьких тролейбусників. Про це повідомляє Профспілка «Захист праці», посилаючись на офіційну відповідь керівника ЧТУ Петра Продана

У своїй відповіді на колективне звернення трудового колективу він запевняє, що майбутнє масове скорочення буде відбуватися "у відповідності до вимог законодавства”. Хоча вже зараз ми фіксуємо цілу купу порушень чинного трудового та профспілкового законодавства.

Всеукраїнська незалежна профспілка "Захист праці” має намір до останньої можливості протистояти хижацьким планам пана Продана та тих осіб в новій міській владі, які стоять за цією провокацією із спробою приватизації КП "Чернівецьке тролейбусне управління” та масовим скороченням чернівецьких тролейбусників, - йдеться у заяві.

Нагадаємо Петро Продан планує скоротити у ЧТУ понад 130 працівників, але у ЗМІ заявляв, що це будуть вакантні посади і посади керівної ланки. Однак більшість працівників отримали попередження про скорочення, а тепер керівництво обирає кого саме скорочувати. Для того щоб масові скорочення відбувалися у правовому полі, не зважаючи на наявність власних юристів, ЧТУ найняло юридичну фірму за 50 тисяч гривень.

Адвокатське об’єднанням «Вектор права», яке найняли звільняти працівників, складається з Олександра та Ганни Венерських, які під час виборів були кандидатами в депутати від партії «Єдина альтернатива». Олександр Венерський балотувався від політичної сили Романа Клічука в обласну раду, але набрав лише 134 голоси, а Ганна Венерська балотувалась від «Єдиної альтернативи» в Чернівецьку районну раду, набрала 154 голоси, але також депутаткою не стала.

Масові скорочення чернівецьких тролейбусників таки будуть: керівник ЧТУ вводив в оману чернівчан

скачать dle 10.5фильмы бесплатно