Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині паралельно проходять три етапи вакцинації


Наразі щеплюють медиків, соціальних працівників, військовослужбовців, людей віком 65+ та працівники освітніх закладів
На Буковині паралельно проходять три етапи вакцинації. Наразі щеплюють медиків, соціальних працівників, військовослужбовців, людей віком 65+ та працівники освітніх закладів. Про це ішлося під час онлайн-брифінгу із лікарями Чернівецької області, які розповіли про особливості кампанії у регіоні.
Наразі найбільш активно ми спонукатимемо вакцинуватися освітян. Тому що розуміємо, що напередодні нового навчального року нам необхідно першочергово забезпечити спокійний, ефективний навчальний процес, за яким уже дуже скучили наші діти за останні півтора року. Тому вакцинація наразі єдиний ефективний інструмент для того, щоб ми забули про COVID-19, від якого, безумовно, дуже всі втомилися, – зазначила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

Крім того, заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук повідомила, що з надходженням в область нових вакцин, кількість пріоритетних груп збільшиться.

Щоб записатися на вакцинацію, необхідно зателефонувати до реєстратури найближчого пункту щеплення (перелік на vaccination.covid19.gov.ua) або подзвонити сімейному лікарю.скачать dle 10.5фильмы бесплатно