Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Шлях до столиці стає безпечним: як ремонтують тарасу «Житомир – Чернівці»

Нагадаємо, на Буковині на трасі Н-03 «Житомир – Чернівці» капітально лагодять дві ділянки– неподалік Рингача та у межах села Припруття колишнього Новоселицького району
Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук показав, як триває ремонт на ділянці траси Н-03 «Житомир – Чернівці», що у межах села Припруття.

Як відомо, це складний відрізок, перед початком асфальтування робітники монтували дренажну систему, стабілізували ґрунтову основу земляного полотна.
«Президентська програма «Велике будівництво» допомагає відновлювати автодороги національного та міжнародного значення. Для Буковини траса Н-03 «Житомир – Чернівці», яку зараз капітально лагодять на двох відрізках, є стратегічно важливою. Дуже радіємо, що шлях до столиці стає безпечним і заохочує до подорожей!», – написав Сергій Осачук на своїй сторінці у facebook.

Нагадаємо, на Буковині на трасі Н-03 «Житомир – Чернівці» капітально лагодять дві ділянки– неподалік Рингача та у межах села Припруття колишнього Новоселицького району.скачать dle 10.5фильмы бесплатно