Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Стало відомо, коли у Чернівцях відбудеться Петрівський ярмарок


Як відомо, минулого року міське свято «Петрівський ярмарок» не проводили у зв’язку з пандемією COVID-19

10-11 липня 2021 року в місті Чернівцях відбудеться традиційне міське свято «Петрівський ярмарок». Місцями проведення міського свята визначено: вулиці Головну, Садову, О.Гузар, О.Кобилянської, Шкільну, площі Пресвятої Марії, Соборну та Центральну (резервні вулиці: Мирона Кордуби та Братів Руснаків, Бетховена, Чайковського, Заньковецької, Поштова та площу Філармонії з вулицями навколо неї).
 
Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради. 
 
У програмі ярмарку: виставки – продаж товарів народного споживання, презентації продукції місцевих та вітчизняних товаровиробників, будівельної галузі, меблів, сфери послуг, виробів майстрів народних ремесел, розважальні та культурно-мистецькі заходи. До участі запрошуються товаровиробники, підприємства торгівлі та сфери послуг, приватні підприємці, майстри народних ремесел, заклади ресторанного господарства, автосалони та інші. Детальна інформація щодо умов участі у Петрівському ярмарку та розмірів організаційних внесків розміщена на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради (chernivtsy.eu)  в рубриці «Петрівський ярмарок». З пропозиціями щодо участі у міському святі «Петрівський ярмарок» пропонуємо звертатися в департамент розвитку Чернівецької міської ради: м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 3, електронна адреса: PetrivkaCV@gmail.com.
 
Як відомо, минулого року міське свято «Петрівський ярмарок» не проводили у зв’язку з пандемією COVID-19 та запровадженням карантинних заходів на місцевому, національному та міжнародному рівнях.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно