Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівці потерпають від негоди: затоплює не лише вулиці, але й двори багатоповерхівок

Чернівчани скаржаться на бездіяльність міської влади. Кажуть, неодноразово зверталися по допомогу, але марно
Після сьогоднішньої зливи у Чернівцях на проспекті Незалежності затопило двори будинків 99, 101 та 103. Про це у соцмережі Фейсбук повідомляють иісцеві жителі.
 
Зокрема, в своєму дописі Ira Horokholinska скаржиться на бездіяльність міської влади. Каже, що неодноразово зверталися з проханням допомогти, але марно - двори заливає водою так, що там неможливо пройти.
 
Я розумію, що кошти міського бюджету м'яко кажучи "обмежені", але ми як жителі будинків 99, 101 та 103 уже третє звернення реєструємо в Міській раді. До того ще була "схвалена" петиція... Проходять роки, а це жахіття залишається незмінним, - йдеться у дописі. 
 
 
Особливо складно доводиться стареньким та мамам з колясками. Подорож через власний двір перетворюється на справжню пригоду.

І тут питання навіть уже не про естетику, відсутність можливості прийти до роботи в чистому взутті чи ще щось.В нашому будинку, до прикладу, проживають літні люди, молоді сім'ї з дітками та візочками... Якщо другі ще якось справляються, використовуючи фізичну силу (переносять візочки через ці водоймища), то перші залишаються "заблокованими" "поки вода не спаде".
І це наче майже центр міста, відремонтований проспект...
Хотіла б якось пожартувати, але відкриваю прогноз на тиждень і зовсім не смішно..., - пише місцева мешканка.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно