Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Свідоцтво про вакцинацію: чим воно відрізняється від «ковідного паспорта»


Свідоцтво можна буде отримати як у цифровій, так і в паперовій формі Українці, яких щепили двома дозами вакцини від COVID-19, вже можуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Що це за документ і чим він відрізняється від «ковідного сертифіката» («ковідного паспорта»)?

Детальніше розповідає Марія Карчевич, гендиректорка Директорату з розвитку цифрових трансформацій в охороні здоров'я МОЗ України.

Це український документ, який використовується для закордонних подорожей та відповідає міжнародним медико-санітарним нормам. Він свідчить про те, що людина повністю вакцинована проти COVID-19. Його можна отримати лише в паперовій формі в сімейного лікаря чи в будь-якому медичному закладі, підключеному до електронної системи охорони здоров'я.

«Ковідний сертифікат» – це аналог цифрового COVID-сертифіката ЄС, який свідчить про вакцинацію, негативні результати ПЛР-тестів чи про одужання після COVID-19. Цей документ планують запустити в липні. Його можна буде отримати як у цифровій, так і в паперовій формі.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно