Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях сьогодні запрацюють одразу два Центри вакцинації від COVID-19


Після отримання другої дози буковинці зможуть одразу у пункті щеплення оформити собі відповідне свідоцтво про вакцинацію.


Імунізація проти COVID-19 триває. Вже цими вихідними у Чернівцях запрацюють Центри вакцинації. Їх буде одразу два. В спеціально облаштованих приміщеннях люди, які записалися до листа очікування у застосунку «Дія» зможуть отримати щеплення.
 
Проте, в пункті, який розташований на Калинівському ринку, людей щеплюватимуть лише у суботу. 

Один – це стаціонарний, який розміститься в приміщенні Юності Буковини, а другий – мобільний, який працюватиме на території Калинівського ринку, - зазначила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

Щеплюватимуть буковинців препаратом CoronaVac. В одному з Центрів вакцинації працюватимуть одразу декілька мобільних бригад. Про це розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук.
 
Там великі площі. Там будуть працювати три бригади. Спочатку думали дві бригади, вирішили  для того, щоб якщо буде великий попит ми могли забезпечити більшу кількість людей. І ще одна організована бригада на території Калинівського ринку. Це буде Новоселицька бригада, ми з ними обговорили це питання і вони приїдуть щепити тих, які зголосяться щепитися з числа працівників Калинівського ринку, - зазначила чиновниця.

Наразі у листі очікування на вакцинацію - 7 тисяч краян. Аби створити людям комфортні умови під час процедури до закладу залучать не лише медиків, але й волонтерів. 
 
Відомо, що оОбидва центри вакцинації працюватимуть з 10 ранку до 16 години дня.
 
Після отримання другої дози буковинці зможуть одразу у пункті щеплення оформити собі відповідне свідоцтво про вакцинацію.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно