Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Осачук закликав працівників "Калинки" зробити щеплення від COVID-19


На ринку у мобільному пункті вакцинації можуть зробити не лише працівники ринку, а й покупці

Захистити себе, родину та бізнес і вакцинуватися від COVID-19 закликав підприємців «Калинівського ринку» Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. Він побував на підприємстві та звернувся до працівників і відвідувачів із проханням зробити щеплення, адже це безпечно та безкоштовно.
 
Про це повідомили у пресслужбі ОДА.
 
Торік ви багато разів приходили до обласної державної адміністрації із переживаннями, уболіваннями та вимогами дозволити працювати. Сьогодні я прийшов до вас, на «Калинівський ринок», легендарний об’єкт, кузню буковинського бізнесу, щоб наголосити – сьогодні і завтра тут працюватиме пункт щеплення. Не змарнуйте нагоди, захистіть себе та своїх рідних. Усі буковинці можуть і мають право скористатися цією послугою, – зазначив Сергій Осачук. 

Він також пояснив, попри те, що нині щодоби фіксують незначну кількість інфікованих, світом шириться новий агресивний штам COVID-19 під назвою «Дельта». Тому убезпечити себе від цієї хвороби – справа честі кожного. 
 
Я просто лише по-доброму застерігаю – наступного разу, коли будете приходити з вимогами й протестами, перевірятиму, чи ви вакциновані, – сказав голова ОДА. 
 
Він також наголосив, що щеплення у мобільному пункті вакцинації можуть зробити не лише працівники ринку, а й покупці. Працюватиме він 18 та 19 червня у медпункті, що у 5 секторі. Охочих імунізуватися чекають із 10:00 до 16:00. 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно