Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани створили петицію, в якій вимагають відновити пам‘ятник Сидору Воробкевичу

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Чернівчани вимагають відновити незаконно знесений пам‘ятник 

Після початку реконструкції скверу біля резиденції митрополитів, у Чернівцях демонтували пам’ятник видатному композитору та громадському діячу Буковини Сидору Воробкевичу. Таке рішення місцевої влади обурило громадських діячів та чернівчан.
 
Жителі Чернівців склали петицію, в якій вимагають від місцевої влади відновити пам‘ятник видатному буковинцю. 
Громадська організація "Товариство "Український Народний Дім в Чернівцях" вимагає від виконавчих органів Чернівецької міської ради відновити незаконно демонтований пам’ятник видатному українському письменнику, композиторові та засновнику нашого Товариства Сидору Воробкевичу у сквері за адресою: вул. Коцюбинського, 7; провести публічне обговорення плану реконструкції вищезгаданого скверу відповідно до Положення про публічні консультації під час планування громадських просторів в Чернівецькій міській територіальній громаді, затвердженого рішенням міської ради від 29.04.2021№216., - йдеться у тексті петиціії.

Довідково: Сидір Воробкевич - український буковинський письменник, композитор, диригент, драматург, православний священик, громадський діяч, педагог, редактор українських часописів Буковини. 
 
Підписати петицію можна за посиланням тут
скачать dle 10.5фильмы бесплатно