Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях відбудеться акція "Хода за сім'ю": що відомо


Фото: Ілюстративне
Також 28 червня о 16:00 пройде «Фестиваль сім’ї» у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, де на всіх учасників будуть очікувати різні сімейні та спортивні активності

У Чернівцях 28 червня пройде акція «Хода за сім’ю».  Захід пройже на Центральній площі о 14:00 28 червня. Про це повідомляють організатори акції.

 

 

 «Хода за сім’ю» - це акумуляція цінностей християнської спільноти Буковини, а також її громадських і культурних діячів, волонтерів, експертів та представників місцевого самоврядування, що відстоюють традиційно-консервативні моделі побудови сімейного життя на фоні загострення чималої кількості соціально-демографічних проблем в Україні та проникнення в нашу державу ліберальних цінностей у сфері сімейної політики. Акція збере сотні традиційних для українського суспільства сімей і розпочнеться 28 червня о 14:00 на Центральній площі у місті Чернівці., - пишуть організатори.
 
Також 28 червня о 16:00 пройде «Фестиваль сім’ї» у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, де на всіх учасників будуть очікувати різні сімейні та спортивні активності, конкурси, ігри, розваги та цікава і актуальна програма. 

Задля більш детального ознайомлення громадськості з цілями акції «Хода за сім’ю» та форматом її проведення 24 червня 2021 р. о 11:00 у  Буковинському медіа-центрі "Belle Vue" відбудеться пресконференція її організаторів. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно