За підрахунками екологів, державне підприємство «Путильське лісове господарство», у якому розміщено заказник, завдало шкоди довкіллю майже на 3,3 мільйона гривень
Реклама
На території зоологічного заказника «Зубровиця», що на Путильщині, незаконно зрубали 827 дерев ялини, ялиці та бука. Порушення виявила Державна екологічна інспекція Карпатського округу під час проведення планової перевірки. Скоїли його торік.
За підрахунками екологів, державне підприємство «Путильське лісове господарство», у якому розміщено заказник, завдало шкоди довкіллю майже на 3,3 мільйона гривень (відповідно до додатку №1 постанови КМУ від 24 липня 2013 року №541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд»).



