Ще 29 буковинців одужали від коронавірусної хвороби Реклама
Сьогодні у Чернівецькій області кількість хворих на коронавірус збільшилася на 5 людей. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Сергій Осачук, голова Чернівецької обласної державної адміністрації.
Загалом, кількість інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 79953 осіб. Також, стало відомо, що ще 29 буковинців одужало від COVID-19.



