Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині за добу троє людей покінчили з життям

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Усі троє повісилися 

За минулу добу на території Чернівецької області правоохронці виявили три трупи. Як відомо, люди покінчили життя самогубством. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції у Чернівецькій області. 

Так, 6 липня четвертої години дня в складському приміщенні неподалік від господарства по місцю проживання виявлено труп 59-річного чоловіка. Проживав він у с. Киселиці, Вижницького району. Покінчив життя чоловік самогубством - через повішання. При огляді трупа слідів насильницької смерті, окрім гематоми на шиї не виявлено. Труп направлений на судово-медичну експертизу. 

Того ж дня у власній квартирі по місцю проживання виявлено труп 80-річного чоловіка. Як відомо, чоловік повісився. При огляді трупа слідів насильницької смерті, окрім гематоми на шиї не виявлено. Труп направлений на судово-медичну експертизу. 

Також 6 липня у житловому будинку виявлено труп 61-річного чоловіка. Проживав той у  селі Ломачинці, Дністровського району. Буковинець покінчив життя самогубством через повішання. Труп також направлений на судово-медичну експертизу м. Сокиряни.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно