Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чекали не один десяток років: стадіон у Кіцмані реконструюють у потужний спортивний комплекс

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Роботи на об’єкті профінансує Державний фонд регіонального розвитку спільно із громадою

Сертифіковані бігові доріжки, належне футбольне поле, нові трибуни і сучасні роздягальні. Стадіон у Кіцмані планують реконструювати у потужний спортивний комплекс для змагань міжнародного рівня. Підрядник уже визначений і незабаром він планує розпочати ремонтні роботи. Про це йшлося у випуску новин на телеканалі "Чернівецький промінь".

На цьому стадіоні у Кіцмані колись тренувався чемпіон Європи та світу, а також учасник олімпійських ігор Іван Гешко. Вже зараз бігова доріжка зруйнована. Усюди стирчить резина, яку підняла вгору трава.
Реконструкція однозначно була потрібна. І ця потреба виникла не сьогодні, і навіть не 10 років тому. Ту споруду, яку ми зараз бачимо, якою пишається рідне місто - це нам спадок ще від радянських часів і як тоді, за якою якістю будували, як дотримувались тих норм, які були вимоги, так воно зараз і залишилося, - розповідає голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега.

Цьогоріч стадіон планують реконструювати. Роботи на об’єкті профінансує Державний фонд регіонального розвитку.
Це один із об'єктів "Великого Будівництва" - програми президента Володимира Зеленського. Цей об'єкт брав участь у конкурсі на Державний фонд регіонального розвитку, він увійшов до числа тих, які будуть фінансуватися. Уже визначений підрядник, який вже фактично приступив до робіт: закупив будівельні матеріали. Через декілька днів тут буде найактивніша фаза ведення робіт, - розповів перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк.

Ми кілька років підряд подавали проект реконструкції стадіону на державний фонд регіонального розвитку і нарешті у 2021 році отримали позитивну відповідь, - додає Сергій Булега.

Частину грошей виділять із бюджету громади. Тут планують привести до ладу футбольне поле, облаштувати нові трибуни, а також відремонтувати приміщення роздягалень, душових та вбиралень. Проте найосновніше – на стадіоні встановлять нові сучасні бігові доріжки.
Це буде перший стадіон на Буковині, де будуть спеціальні сертифіковані доріжки із резиновим покриттям. В Україні лише стадіони олімпійського рівня мають таке покриття, - каже Богдан Ковалюк.

Після модернізації у Кіцмані зможуть приймати змагання з легкої атлетики міжнародного рівня. 
Почнем з трибун, демонтажу трибун, ну а далі послідовно. Будівельники знають, яка має бути послідовність ведення робіт. Пообіцяли, що з наступного тижня почнем роботи, - каже Сергій Булега. 

За спиятливої погоди і вчасного фінансування реконструкцію стадіону планують завершити до кінця вересня цього року.
на об’єкті профінансує Державний фонд регіонального розвитку.
 
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно