Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях відбудеться XII Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz


Фестивальні події проходитимуть з обов’язковим дотриманням карантинних норм 3–5 вересня 2021 року в Чернівцях проходитиме XII Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz.

До Чернівців приїдуть митці з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Ізраїлю а також відомі вітчизняні літератори. Вони братимуть участь у поетичних читаннях, дискусіях, презентаціях книжок, музичних та театральних заходах, автограф-сесіях.

Як повідомляють організатори, серед запрошених учасників фестивалю з закордону – поети Ноам Партом, Томер Дотан-Дрейфус (Ізраїль), Рудольф Буссманн (Швейцарія), Майя Гадерлап (Австрія), іспансько-кубинський письменник і перекладач Хосе A. Кампос та інші.

Україну представлятимуть Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Катерина Калитко, Iryna Tsilyk, Тарас Прохасько й резиденти чернівецької молодіжної поетичної сцени фестивалю. У програмі заходів також всеукраїнські прем’єри трьох книжок, що побачать світ у видавництві Meridian Czernowitz спеціально до фестивалю: презентації роману Артема Чеха Artem Cheh «Хто ти такий?», збірки оповідань Романа Малиновського «Солодке життя», книжки Бориса Брікера Boris Briker та Анатолія Вишевського «Мы не говорим на идиш» – усі за участі авторів.

Фестивальні події відбудуться з обов’язковим дотриманням карантинних норм. Трансляції частини заходів будуть доступні до перегляду онлайн на сайті www.meridiancz.com та сторінці Meridian Czernowitz тут, у Facebook. Усі заходи фестивалю (українською та німецькою мовами) – безкоштовні.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно