Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До Чернівців завітав міністр культури Олександр Ткаченко


Міністр відвідав Чернівецький національний університет разом з головою ОДА Сергієм Осачуком
Сьогодні, 15 липня, до Чернівців завітав міністр культури України Олександр Ткаченко. Разом із головою Чернівецької ОДА Сергієс Осачуком вони відвідали Чернівецький національний університет. Про це Олександр Ткаченко написав на своїй сторінці у Facebook. 
Чернівецький університет. Атмосфера студентського кампусу, яка є тут, вражає не тільки абітурієнтів. Уявіть – навчатись чи працювати в одному з шести університетів світу, який поєднує в собі навчально-методичну роботу та одночасно є об’єктом ЮНЕСКО. Ба більше – в Україні він такий один. Тут гарно всюди. Корпуси, дендропарк, церква. До карантину середня кількість туристів складала 100 тисяч і чудово, що з пом’якшенням обмежень університет знову виходить на цю цифру, - написав Олександр Ткаченко.
Особливо відзначив міністр церкву. Разом з Сергієм Осачуком вони планують запустити її реконструкцію.
До речі, про церкву. У ній проходять свою практику майбутні священики. А ще тут один із найгарніших куполів церков у нашій країні. Та є але. Церкві необхідні реставраційні роботи, бо стіни піддались тріщинам, ігнорування яких може мати дуже сумні наслідки. Тріщини необхідно стягувати, а також серйозно укріпити фундамент. Проектно-кошторисна документація розроблена, а отже залишилось знайти фінансування. Разом з губернатором області Сергій Осачук тримаємо ситуацію на контролі і найближчим часом, впевнений, вдасться повідомити хороші новини і буде результат, - додав міністр.

До Чернівців завітав міністр культури Олександр Ткаченко

 

До Чернівців завітав міністр культури Олександр Ткаченко

 

До Чернівців завітав міністр культури Олександр Ткаченко

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно