Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Без медичного досвіду у керівники: у Бойка депутатів призначили заступниками перинатального центру та дитячої лікарні

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: molbuk.ua

Медиками стали депутат облради від «ОПЗЖ» Олександр Болтунов та депутатка від «Слуги народу» Любов Годнюк


Депутати Чернівецької обласної ради отримали керівні посади в медичних закладах, при цьому жодного, навіть мінімального, досвіду у сфері медицини вони не мали. Проте голова облради Олексій Бойко вважає, що вони «нормальні люди».

Депутатку облради від "Слуга народу" Любов Годнюк призначили заступницею директора Чернівецького обласного перинатального центру, а депутат від «Опозиційної платформи – «За життя» Олександр Болтунов став заступником директора Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

У коментарі журналістам ТВА голова обласної ради Олексій Бойко, підтвердив інформацію, але зазначив, що це не він їх призначив, а керівники медичних закладів. Чому призначили саме їх, голова облради порадив спитати у них, але в той же час переконує журналістів, що вони нормальні люди і правильні організатори.

"Треба питати в них перший раз, і друге – в керівників, які їх призначають. В принципі, я непогано знаю обох цих людей як нормальних, правильних організаторів. Я думаю, що вони здатні організувати ту роботу, яка їм доручена", - зазначив посадовець.

Любов Годнюк до цього була журналісткою та ведучою, очолювала чернівецьку обласну державну телерадіокомпанію та телеканал "Місто ТБ".

Депутат облради від "ОПЗЖ" Олександр Болтунов також не має досвіду роботи у медзакладах, і відомо, що він був підприємцем.

Буковинці обурилися через призначення на високі посади в медичні заклади краю людей без жодного досвіду у цій сфері, і зазначають, що таким чином голова облради Олексій Бойко розраховувався з депутатами за входження до його коаліції

«Я не заздрю керівникам медзакладів, які призначили собі у заступники цих «великих менеджерів», - пише користувач Фейсбук Ivan Pogursqiy.

«Бойко вирішив розрахуватись з Папієвим за «ОПЗЖ» в коаліції і за те, що Годнюк переметнулась з «слуг» в коаліцію», - зазначає Іван Ставчан.

«Яких ще реформ вам не вистачає?!», - пише Леонід Прокопчук

«Скільки ще триватимуть роздавання посад «обранцям»? В голові не вкладається ця наглість!», - зазначає буковинка.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно