Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині вже діють 70 пунктів щеплення від COVID-19


У Чернівецькій області працює «гаряча лінія» з питань вакцинації. Телефон: 066 084 93 13
На Буковині працює вже близько 70 пунктів щеплення від COVID-19, тобто вакцинація є доступною для жителів кожної громади краю.
 
Про це повідомили у Чернівецькій ОДА.
 
Імунізуватися можна препаратами CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer та Moderna. Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.
Із 21 липня на «Калинівському ринку» щоденно працюватиме центр масової вакцинації, у якому буде доступна американська вакцина Moderna. Тож закликаю підприємців імунізуватися, аби забезпечити собі напередодні нової хвилі коронавірусної хвороби надійний захист та можливість безперешкодно працювати, – сказала Наталія Гусак.

За її словами, вакцинуватися спонукають і освітян, щоб із вересня не довелося переривати навчальний процес через недугу.
Високі показники маємо у Великокучурівській, Чернівецькій, Вижницькій, Сокирянській громадах, де щеплення зробили вже понад 50% педагогів. Просимо освітян у інших регіонах також активно долучатися до вакцинальної кампанії, аби із 1 вересня діти спокійно сіли за парти, – наголосила Наталія Гусак.

Заступниця голови ОДА також розповіла, що у Чернівецькій області працює «гаряча лінія» з питань вакцинації. Телефон: 066 084 93 13скачать dle 10.5фильмы бесплатно