Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Єдиний дизель-поїзд ДПКр-2 "Львів-Чернівці" проїхав уже майже мільйон кілометрів


Відстань між його кінцевими станціями складає 267 км
Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року, станом на 18 липня поточного року проїхав 933 443 км. Щодня це число збільшується на 534 км, наближаючись до показника в 1 млн км.
 
Про це повідомляє Центр Транспортних стратегій. Сьогодні поїзд працює на тому ж маршруті, з якого починав - Львів-Чернівці. Відстань між кінцевими станціями складає 267 км, на маршруті є чотири проміжні зупинки - Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия, Снятин.
 
Обслуговування поїзда ТО-2, ТО-3 здійснюється в моторвагонному депо Львова. Планові регламентні ремонти - в Тернополі, де є відповідна ремонтна база. Останній з них - ТР-2 був пройдений в листопаді 2020 року. Дизель-поїзд ДПКр2-001 складається з трьох вагонів. Експлуатаційна швидкість - 140 км / ч, конструкційна - 154 км / ч.
 
У складі дизель-поїзда - два головних вагони з кабінами управління і апаратними відсіками. Кількість приводних візків - три (по одному в кожному вагоні). Вагони мають блоки крісел, розташованих за схемою 3х3.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно