Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Знущався над матір'ю: буковинцю за домашнє насильство загрожує до двох років за ґратами


Чоловік неодноразово словесно ображав жінку нецензурною лайкою та погрожував їй фізичною розправою
Протягом п’яти місяців цього року до поліції декілька разів зверталася 65–річна чернівчанка із заявами про те, що її син вчиняє над нею психологічне насильство. Чоловік неодноразово словесно ображав жінку нецензурною лайкою та погрожував їй фізичною розправою. За цими фактами правоохоронці розпочали кримінальне провадження. 34-річному правопорушнику загрожує позбавлення волі до двох років.

Вперше до поліції із заявою про психологічне насильство жінка звернулася в лютому цього року. Тоді вона поскаржилася на свого сина, який умисно вчиняв над матір’ю психологічне насильство, яке проявлялося у нецензурному висловлюванні, погрозами фізичною розправою та словесними образами.

Правоохоронці відповідно відреагували на це звернення та провели з чоловіком профілактичну бесіду про недопущення подібних випадків у майбутньому. Проте превентивні заходи поліції порушника не зупинили і він продовжував вчиняти психологічне насильство над матір’ю. За скоєння таких протиправних дій поліцейські притягли буковинця до адміністративної відповідальності відповідно до частини 1 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Однак таке покарання не вплинуло на поведінку чоловіка і він продовжував погрожувати матері. Чернівчанка ще тричі зверталася до поліції з відповідними заявами. Востаннє - вкінці червня цього року. Тоді правоохоронці опитали свідків та очевидців інциденту, які підтвердили, що чоловік під час конфлікту таки погрожував матері та виражався нецензурною лайкою.

Слідчі Чернівецького районного управління поліції повідомили буковинцю до вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.скачать dle 10.5фильмы бесплатно