Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У облраді не поспішають виконувати ухвалу суду: «Чернівецький обласний діагностичний центр» може отримати одразу двох керівників?

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Нині конкурсна комісія планувала ознайомитись з документами нових конкурсантів

Понад рік як виграла конкурс, а очолити медзаклад не може. Попри рішення суду облрада відмовляється призначати генерального директора Чернівецького обласного медичного діагностичного центру. Натомість комісія оголосила новий конкурс на цю посаду. Про це йшлося у випуску новин на телеканалі "Чернівецький промінь".

Минулого року Наталія Свестун виграла конкурс на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецького обласного медичного діагностичного центру». У грудні жінка була призначена виконуючою обов’язків керівника медзакладу. Далі рішення комісії про визнання її переможницею конкурсу мала б затвердити сесія. Однак нова каденція облради цього не стала робити. Натомість новообраний голова обласної ради Олексій Бойко своїм розпорядженням поставив керувати медзакладом Бориса Гушилика. Мовляв Наталія Свестун була призначена лише на 2 місяці. Результати конкурсу комісія скасувала. Тож свою позицію пані Свестун довелось доводити у суді. Нині на черговому засідання конкурсної комісії зачитали ухвалу сьомого апеляційного адміністративного суду.
Підтвердив законність рішення конкурсної комісії, що вона відповідає всім вимогам які ставились до конкурсанта і відповідно конкурсна комісія правомірно її вибрала переможцем конкурсу, - каже адвокат Іван Мар'ян.

Хоч і формальних причин не було поки у справі розбирались служителі Феміди, була в облраді вже встигли оголосити повторно новий конкурс на посаду генерального директора медзакладу.
Наразі немає вакантної посади і комісія немає повноважень проводити новий конкурс. +З не зрозумілих причин комісія як я вважаю вийшла за рамки своїх повноважень оголосивши новий конкурс, - додає Іван Мар'ян. 

Нині конкурсна комісія планувала ознайомитись з документами нових конкурсантів.
Ви пропонуєте забути рішення суду і розглядати далі конкурс? - каже Іван Мар'ян.

Я рахую що ми маєм мати повний текст рішення для того щоб ми подивилися з чого суд виходив приймаючи рішення по да ній справі, - вважає голова конкурсної комісії Степан Чернушка
.
Ми пропонуєм вивчити детально повний текст рішення суду, - каже секретар конкурсної комісії Констянтин Бубнов.

Як ми можем проводити новий конкурс якщо суд сказав що попередній конкурс законний і чинний і є обраний переможець. То які підстави, що два переможця буде чи як? - додає адвокат Іван Мар'ян.

Адвокат закликав комісію дотримуватись букви закону. Тож після тривалої дискусії члени комісії зробили перерву в засіданні аби ознайомитись з повним текстом ухвали. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно