Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани, які живуть у будинку на Пирогова, бояться залишитися без даху над головою

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Оселі чернівчан, котрі мешкають на вулиці Пирогова тріщать у кожному кутку

Сім чернівецьких родин можуть залишитися без даху над головою. Чернівчани мешкають на вулиці Пирогова у старому австрійському будинку. Впритул до їхньої домівки, якій більше ста років, планують розпочати нове будівництво. Люди бояться, що через роботи по-сусідству, їхні квартири, які уже зараз вкриті тріщинами, взагалі перетворяться на руїни. 
 
Оселі чернівчан, котрі мешкають на вулиці Пирогова тріщать у кожному кутку. У цьому будинку, якому більше 100 років, мешкають сім родин. Вони намагаються підтримувати його ремонтами, однак час та рух ґрунтів дають про себе знати. Така ж ситуація по-сусідству.
Піднялися ґрунтові води. У підвалі потопи. У мене у майстерні вся стіна мокра. Плюс – з цієї сторони ми стягнули стіну, а з іншого боку почали розходитися заштукатурені тріщини. Якщо раніше там було 2-3 міліметра, то зараз можна палець засунути,-мешканець будинку на вулиці Пирогова, 5 Віталій Шалегін 
 
Занепокоєні чернівчани прийшли на земельну комісію міської ради. Нині депутати розглядали заяву вдови учасника бойових дій, яка має намір на вулиці Пирогова побудувати собі житло, і просить виділити їй для цього ділянку.Йдеться про територію, яка розташована впритул до старого австрійського будинку.
Якщо почнеться будівництво за 15 метрів від нашого будинку, на зсувній ділянці, то які б там технології не застосовували, ми залишимося без житла,- голова ОСББ «Пирогова,7» Олександр Прохоров 

Чернівчани певні: вдові загиблого Героя можна підібрати більш вдалу земельну ділянку. 
 Я за те, щоб нашим учасникам АТО, удовам виділяли земельні ділянки згідно закону. Але виділяли не у зсувній зоні, де через будівництво можуть втратити квартири 21 мешканець, - Олександр Прохоров. 
 
Людей таки почули. Це питання відправили на довивчення, тим часом департамент містобудівного комплексу та земельних відносин має підшукати для вдови учасника бойових дій інші ділянки.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно