Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Подасть до суду: міський голова звільнив головну архітекторку Чернівців

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Понад 20 років трудового стажу – не аргумент аби залишитись працювати в органах місцевого самоврядування

Альтернатив немає. Головна архітекторка міста Чернівців Наталія Хілько заявила, що у міськраді грубо порушили її конституційні права. Департамент ліквідували, а от чиновницю не звільнили і на нову посаду її не перевели. Про це йшлося у випуску новин на телеканалі "Чернівецький промінь".

У чернівецькій міській раді продовжують звільняти людей аби забезпечити роботою своїх. Понад 20 років трудового стажу – не аргумент аби залишитись працювати в органах місцевого самоврядування. Ще 1 липня замість департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин утворили департамент урбаністики. Та що робити з працівниками ліквідованого підрозділу не вирішили й досі. Місто обходиться без головного архітектора, бо ж чиновницю, яка виконувала цю роботу і не звільняють і не переводять в новоутворений департамент. 
Головний архітектор в першу чергу має електронний підпис і в єдиній системі повинен остаточно візувати своїм еп видані МБУ та обмеження та будівельні паспорти. Наскільки мені відомо є наказ людини яка виконує функції головного архітектора, а я в такій не визначеній ситуації.
Мені прикро тому що у мене 23 роки безперервного стажу. Немає ні розпоряджень на переведення, ні на звільнення. Я не можу вже 20 днів зрозуміти чи я працюю чи я безробітна, - розповідає головна архітекторка Чернівців Наталія Хілько.

За словами чиновниці у випадку звільнення її б мали ознайомити з розпорядженням та віддати трудову книжку. Однак цього й досі не зробили. Наталія Хілько вважає, що чернівецький міський голова порушив її конституційні права. Відтак планує подавати до суду.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно