Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

Підприємці які законно працювали 13 років біля готелю "Турист" можуть залишитися на вулиці

Реклама
ЖК Uptown Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Поряд територією, де стоять МАФи, невідомі вже почали зводити огороджувальний паркан Реклама

Руйнують тротуари та зводять незаконний паркан. Підприємці, які мають свої торгові точки поряд із готелем «Турист» б’ють на сполох, адже після 13-ти років роботи можуть залишитися без заробітку. Поряд з їх територією невідомі вже почали зводити огороджувальний паркан.

«Сьогодні зранку ми прийшли на свої робочі місця і помітили, що невідомі люди огороджують територію біля наших МАФів. Нам відповіли, що загороджується вся повна територія», - каже приватний підприємець Костянтин Гісса.


«Почали незаконно ставити паркан, але його перед вашим приїздом швиденько забрали, от валяються колоди тут видно, тобто без попередження приїхали зранку. Ми працюємо в штатному режимі, але бачимо, що нам не дадуть просто працювати», - зазначає приватний підприємець Станіслав Коцюба. 

 
Підприємці та продавці, які працюють в ятках, такими протиправними діями – обурені. Вони запевняють: всі дозволи і документи в них є, а ось у разі демонтажу торгових точок - залишаться без роботи. 

«Ми не розуміємо просто, що відбувається. Ніхто не попереджає, просто прийшли якісь люди і загороджують все і ніхто навіть не підходив, не казав у вас є місяць, хоча б виділили б нам якийсь час, щоб ми могли, ну просто лишимось на вулиці, в нас діти, за що їх годувати – не знаю», - продовжує Костянтин Гісса.
 
«Нас просто хочуть залишити без роботи, без засобів до існування, тому що ми утримуємо сім’ї, звичайно працюємо, далі, далі нам що робити?», - бідкається продавчиня Оксана.
 
Підприємці стверджують, що у міськраді намір знести ятки, які розташовувались тут понад 10 років, з’явився з подачі колишнього нардепа.  

«Я зміг з ЦНАПу отримати інформацію про те, що дійсно цей фонтан куплений фірмою «БРБК ФУД», яка належить родині Бурбака де дружина його Бурбак Тетяна являється директором чи власником», - заявив Костянтин Гісса.
 
У департаменті урбаністики та архітектури хочуть якнайшвидше прибрати понад 20 торгівельних яток, відтак готують відповідний проєкт рішення на розгляд сесії. Проте запевняють: зведення паркану – робота не їх рук. 
 
«Адвокат який представляє інтереси Укрпрофтура, який повідомив нас, що збираються робити ремонт басейну, тобто є фактично господарською будівлею на території земельної ділянки, яка у підвлаштуванні Укрпрофтура. А стосовно демонтажу, аналогічно, я знаю, що є припис управління контролю благоустрою міської ради і на виконання цього припису Укрпрофтур теж каже, що виконує, виконає припис міської ради в частині демонтажу», - директор департаменту урбаністики та архітектури Андрій Тимофійчук.


Нагадаємо, Чернівецький окружний адміністративний суд заборонив виконавчому комітету Чернівецької міськради та ДП Чернівцітурист зносити 23 МАФи. Проте, за останніми спостереженнями підприємців дотримуватись постанови чиновники не збираються. 
 



скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
21:37
Захисника Романа Клима з Чернівців нагородили відзнакою Президента «За оборону України»
21:13
Для громадян, які хочуть повернутися з-за кордону, в Україні запустили програму "Додому"
20:46
Ліквідовано 8 пожеж: рятувальники розповіли, як пройшла доба на Буковині
20:09
На Буковині на ремонт обваленого мосту спрямують майже 7 млн грн
19:13
У Чернівцях водійка з Годилова збила жінку на пішохідному переході
18:05
У Чернівцях помітили двох лисенят: допис з фото зібрав активну реакцію містян
ФОТО
17:31
У Чернівцях шукають власницю загубленої хустинки
17:02
У Чернівцях відбудеться «Петрівський ярмарок»: оприлюднили програму заходів
16:53
На Буковині попрощалися з батьком і двома синами, які загинули у Дністрі
ФОТО
16:01
15 років за ґратами: у Чернівцях апеляційний суд підтвердив вирок за держзраду
15:27
У Чернівцях пʼяний водій збив хлопця на самокаті
14:52
Буковинців попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку 28 червня
14:14
Відійшов у вічність відомий науковець і професор ЧНУ Ігор Зварич
13:25
Відбулося червневе засідання сесії Чернівецької міської ради
ФОТО
12:26
У селі Южинець з колодязя дістали тіло жінки
11:20
Буковинка купувала дрова в інтернеті і позбулася 13 тисяч гривень
10:16
Сьогодні на Буковині очікується до +33°С
22:30
Відновлюють популяцію: до Черемошу випустили понад 150 струмкових форелей
ВІДЕО
22:00
У селі Комарів пожежа ледь не знищила житловий будинок
ВІДЕО
21:30
3500 доларів США за втечу: ухилянт-втікач організував канал втечі за кордон
ВІДЕО
21:10
Обмін полоненими: що відомо про звільненого захисника з Буковини
21:00
Прославлення в лику святих Євгенія Гакмана: у Чернівці прибуде митрополит Київський Епіфаній
ВІДЕО
20:44
У Чернівцях шукають дім для доброї, лагідної собаки
20:09
У Новоселиці на стадіоні жінку покусали безпритульні собаки
19:25
У Чернівецькій області оголосили відбій повітряної тривоги
19:10
У Чернівецькій області оголосили повітряну тривогу
19:06
Двох 18-річних буковинців затримали за переправку втікачів до Румунії
18:29
У Дністрі знайшли тіло зниклого 8-річного хлопчика
18:08
У Чернівцях недооблаштований оглядовий майданчик з флагштоком став власністю міста
17:44
З call-центру у Чернівцях керували підпалами на території Німеччини
17:04
+38°С: пекельна спека очікується у Чернівцях в найближчі дні
16:26
33 штурмовий полк отримав від волонтерів «Української команди» потужний генератор, - Палатний
16:03
Українцям, які проживають в Молдові, спростять надання громадянства України
15:25
Сьогодні з російського полону визволили ще 160 українців, серед них - буковинець
15:05
У Польщі пʼяний місцевий побив битою чоловіка, бо той українець
Усі новини