"Все тільки починається": журналіст закликав чернівчан не зволікати з вакцинацією
Журналіст Сергій Зарайський повідомив про те, що за його спостереженнями, чернівчани не надто активно вакцинуються від COVID-19. Через це у пунктах вакцинації змушені утилізувати невикористані дози вакцин.
Зокрема у своєму Facebook він написав в що в ТЦ "Ашан" станом на 16:00 21 серпня в пункті вакцинації взагалі не було охочих зробити щеплення.
"Маса народу в Ашані, але жодної (!) людини до пункту вакцинації і пропадають відкриті ємкості з вакцинами, які точно комусь врятували б життя", - пише журналіст.
"Люди не розуміють, що на осінь буде спекотно з цією Дельтою і все тільки починається...", - цитує Зарайський лікаря в цьому пункті вакцинації.
Також журналіст нагадав, що Чернівецька область уже третій день поспіль демонструє епідеміологічні показники, які не відповідають "зеленій" карантинній зоні. Відповідні індикатори визначення рівнів епіднебезпезпеки оприлюднені на сайті міністерства охорони здоров’я України.


