Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях відзавтра зміниться схема руху кількох тролейбусів

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

З 3-го по 13-е вересня в межах перехрестя вул. Б. Хмельницького - вул. Університетська повністю перекриють рух транспортних засобів

З третього вересня у Чернівцях змінюється маршрут руху тролейбусів. Про це у Facebook повідомляє Чернівецьке тролейбусне управління.

Зазначається, що у зв'язку з проведенням ремонтних робіт в межах перехрестя вул. Б. Хмельницького та вул. Університетської, транспортний рух тут буде перекрито до 13 вересня.

Тролейбуси №2 курсуватимуть до центру Чернівців, а тролейбуси №4 курсуватимуть до Музею народної архітектури та побуту (вул. Січових стрільців).

Тролейбуси №2 починають рух з кінцевої зупинки "Гравітон". Далі за маршрутом їдуть до кінотеатру "Чернівці". Звідти повертають на вулицю Степана Бандери. Потім доїжджатимуть до Соборної площі та повертатимуть на вулицю Героїв Майдану, після чого – їхатимуть до перехрестя проспекту Незалежності та вулиці Головної. Вулицею Головною тролейбуси рухатимуться до зупинки Гоголя (вона буде кінцевою). Відтак на Центральній площі повертатимуть на вул. Руську і далі за звичним маршрутом.

Тролейбуси №4 курсуватимуть за маршрутом "Гравітон – Музей Музей народної архітектури і побуту (вул. Січових стрільців)". Далі тролейбуси не їхатимуть а робитимуть кільце саме тут, - йдеться у повідомленні.
 
Крім того, у пресслужбі міськради зазначили, що тролейбус №1 буде їхати тільки до вулиці С.Бандери, а №8 - до Соборної площі.
 
Також чернівчанам нагадують, що з 3-го по 13-е вересня в межах перехрестя вул. Б. Хмельницького - вул. Університетська буде повне перекриття руху транспортних засобів. На ділянці вул. Б. Хмельницького (від вул. Університетської до вул. Сімовича) та перехрестях вулиць: Університетська, Б. Хмельницького, Л. Українки, К. Томащука.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно