Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відомо, де на Буковині сьогодні не буде світла


Низка населених пунктів залишатиметься без електропостачання через планові відключення
Про це повідомляється на офіційному сайті компанії "Чернівціобленерго

Вижницький РЕМ

  • частково с.Банилів, вул.Гайдамацька, Дружби, Н.Левицького, Романенка О. – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Лукавці х.Майдан вул.Центральна, Підлісна, Майдан,С.Бандери, Кисилиці – з 8.00 до 17.00
  • Вижницька,Головна,І.Миколайчука,Карбишева,Кузнечна,Молодіжна,Незалежності,Кушнірська, Радянська,Ю.Федьковича – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, Іспаський Майдан – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Карапчів, вул.Нова, Раківецька, Центральна – з 8.00 до 17.00
  • Частково м.Вашківці – з 8.00 до 17.00
  • с.Карапчів, с.Вали – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мілієво, вул.24 серпня, 9 травня, Долішня, Заводська, Підлужна, Л.Українки. Черемоша, Черемшини, Шевченка – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Головна, вул.Судилівська – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Головна, Дружби, пров.Луговий, Черемоша, Шевченка, Фільварочна – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Лопушна (ПЛ-10кВ Ф-25 -Ферма - підприємці) – з 8.00 до 17.00
  • с.Сл.Банилів, частково м.Вашківці – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Чорногузи, вул.Р.Шухевича, Б.Хмельницького – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Замостя , вул.Першотравнева – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Коритне, с.Бережонка вул.Бережницька, Зарічна, Кобилянська, Кут Підзолота, Набережна, Першотравнева, Ю.Федьковича – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Замостя , вул.Буковинська, Гагаріна, Головна, Дружби, Л.Українки, Миру, Центральна, Шевченка, Ю.Гагаріна, Молодіжна – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Волока , вул.Вишнева, Діброва, Карапчівська, Кобилянська, Підгірна, пров.Дальній – з 8.00 до 17.00
  • Частково м.Вашківці , вул.Героїв Майдану, Затеплична, Черемошна, Гараса, Кобилиці, Молодіжна – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Головна, вул.Велика Виженка – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Кибаки , вул.Тильчинська – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет, вул.Колгоспна, Вижницька, Центральна – з 8.00 до 17.00
  • с.Лукавці, с.Лукавецький майдан, с.Міліївський Майдан, Частково смт.Берегомет, Чорногузи, с.Іспас – з 8.00 до 17.00
  • м.Вижниця – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Вали, вул.Майданська, Центральна – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Мала Виженка, буд.536-Б – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Мала Виженка, буд.479-Б – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Виженка, вул.Велика Виженка, буд.432 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Черешенька, вул.Яремчука Н. буд.126 – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вижниця, вул.Рівнянська буд.10 – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вижниця, вул.Поповича, буд.4 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, пров.Довбуша,1-й буд.15 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Вовчка М. буд.12 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.І.Миколайчука – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, Урочище "Коритниця” – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Садова,буд.31 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, вул.Л.Українки,буд.12 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Іспас, провул.Головний 2-й, буд.4б – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Банилів, вул.Воробкевича,буд.30 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Банилів, вул.Іванчука – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Лукавці, вул.Мигівська,буд.2а – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Лопушна – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет вул.Галана,буд.3-ф – з 8.00 до 17.00
  • частково смт.Берегомет вул.Зарічна,буд.9 – з 8.00 до 17.00частково смт.Берегомет вул.Зарічна,буд.17-а – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Волока, вул.Марчука – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Волока, вул.Марчука,буд.41 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Волока, вул.Кобилянської О.,буд.46 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Багна, вул.Н.Яремчука, буд.29- – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Багна, вул.Солонецька, буд.392а- – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове, вул.Горкутська,буд.3 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове, вул.Великівська,буд.67Б – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове, вул.Комарова – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Мигове – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Чорногузи, вул.Черемоша, буд.5- – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вашківці, вул.Кармелюка,буд.11 – з 8.00 до 17.00
  • частково м.Вашківці, вул.Л.Українки,буд.6В – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Коритне, хутір Гнилець, вул.Тракторна,буд.12 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Коритне, вул.Кобилянська,буд.7 – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Сл.Банилів, вул.Українська,буд.89а – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Банилів, вул.Воробкевича, Головна, Гостинець, Грушевського, Дощівника, О.Кобилянської, Л.Українки, Поповича, Центральна, Франка,Яремчука, Підлужна – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Банилів, вул.Воробкевича, Головна, Гостинець, Грушевського, Дощівника, О.Кобилянської, Л.Українки, Поповича, Центральна, Франка,Яремчука, Підлужна; Небесної Сотні, Лугова, Ю.Гагаріна – з 8.00 до 17.00
  • Частково с.Банилів, вул.Котляревського, Головна, Гостинець, О.Кобилянської, Мухи, Центральна, Пушкіна , Яремчука, Гатна, Гребінки,Молодіжна – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Карапчів, Грабова,Центральна,Надрічна, – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Карапчів, млин, Мочара. Ялинка, Граб”є – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Карапчів, с.Бабино, вул.Хмелівська, Глибокий Яр, Головна, Городок, Лісова,Ялинкова – з 8.00 до 17.00
  • частково с.Банилів, вул.Гайдамацька, Дружби, Н.Левицького, Романенка О. – з 8.00 до 17.00

Герцаївський РЕМ

  • с.Маморниця — частково - з 9.00 до 17.00
  • с.Маморниця — повністю - з 9.00 до 17.00
  • с.Тернавка - повністю, с.Дяківці-повністю, с.Куликівка- повністю - з 9.00 до 17.00
  • с.Тернавка — частково - з 9.00 до 17.00
  • с.Тернавка - частково - з 9.00 до 17.00
  • с.Остриця - частково - з 9.00 до 17.00
  • с.Молниця - частково - з 9.00 до 17.00
  • с.Хряцька - частково - з 9.00 до 17.00

Глибоцький РЕМ

  • с.Купка – з 9.00 до 17.00
  • с.Петричанка – з 9.00 до 17.00
  • с.Купка – з 9.00 до 17.00
  • с.Чагор – з 9.00 до 17.00
  • с.Глибока – з 9.00 до 17.00
  • с.Корчівці.Петричанка.Купка – з 9.00 до 17.00
  • с.Просекуряни – з 9.00 до 17.00
  • с.Коровія – з 9.00 до 17.00
  • с.Волока – з 9.00 до 17.00
  • с.Чагор – з 9.00 до 17.00
  • с.Тереблече – з 9.00 до 17.00
  • с.Опришени – з 9.00 до 17.00
  • с.Привороки – з 9.00 до 17.00
  • с.Глибока – з 9.00 до 17.00
  • с.Станівці – з 9.00 до 17.00
  • с.В.Кузьмін – з 9.00 до 17.00
  • с.Станівці – з 9.00 до 17.00
  • с.Йорданешти – з 9.00 до 17.00
  • с.Корчівці – з 9.00 до 17.00
  • с.Грушівка – з 9.00 до 17.00
  • с.Кам'янка – з 9.00 до 17.00
  • с.Тарашани – з 9.00 до 17.00
  • с.Ст.Вовчинець – з 9.00 до 17.00
  • с.Н.Вовчинець – з 9.00 до 17.00
  • с.Просіка – з 9.00 до 17.00
  • с.Тарашани – з 9.00 до 17.00

Кельменецький РЕМ


  • Кельменці – з 9.00 до 17.00
  • с.Іванівці - з 09.00 до 17.00

Кіцманський РЕМ
  • с.Вальово вул.Головна,Чайковського,Артема,Шкільна.Буковинська,Жовтнева – з 8.00 до 19.00
  • с.Коростувата, вул.Шевченка,Чорновола - з 08.00 до 19.00
  • смт. Лужани - ПЛ-10кВ Л-13"Спиртзавод",Л-14"ПМК" чистка траси - з 08.00 до 19.00

Путильський РЕМ

  • с. Селятин частково (х. Галецівка ) – з 8.30 до 17.00
  • х. Греблино (частково) – з 8.30 до 17.00

Сокирянський РЕМ

  • с.Шишківці ТП-66 Л-2 в.Озерна, ТП-168 Л-1,2 вул.Шевченка, Головна, Л.Українки, Федьковича, Хотинська, Бесарабська – з 8.30 до 17.00
  • с.Михалкове ТП-241 вул.Шевченка, Макаренка – з 8.30 до 17.00
  • с.Михалкове ТП-312 вул.Я.Капінуса, Шевченка, Молодіжна – з 8.30 до 17.00
  • с.Михалкове ТП-67 вул.Перших організаторів, Рязанська, Щорса – з 8.30 до 17.00

Сторожинецький РЕМ

  • Частково с.Комарівці, вул.Панська - з 08.00 до 20.00
  • Частково с.Костинці, с.Ясени – з 8.00 до 20.00
  • Частково м.Сторожинець, с.Панка, с.Зр.Комарівці – з 8.00 до 20.00
  • с.Тисовець – з 8.00 до 20.00
  • Частково с.Їжівці, вул.О.Кобилянської – з 8.00 до 20.00
  • Частково с.Їжівці, вул.М.Емінеску – з 8.00 до 20.00

Хотинський РЕМ

  • м.Хотин, вул.Чкалова,В.Стуса,Буковинська,пр.Буковинський - з 09.00 до 17.00
  • с.Колінківці, вул.Лісова - з 09.00 до 17.00

Чернівці


  • вул.Благоєва 5-15а вул.Iспасiвська 9-31, 16-36 вул.Курська 7-9,28-30 вул.Мілієвська 17-29,6-12 вул.Сергiївська 3-5, 10-24 вул.Шипинська 1, 2-8 1-й пров. Шипинський 1-15,2-14 - з 09.00 до 16.00
  • вул.Кобилянської О. 2-4 вул.Франко I. 1-15 Площа Центральна 1 (МіськРада), 2 - з 09.00 до 13.00
скачать dle 10.5фильмы бесплатно