Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ремонтні роботи на перехресті Хмельницького та Університетської затягуються


Найімовірніше, відновити рух тролейбусів 13 вересня, як анонсували у міськраді, теж не встигнуть
Тролейбуси не їдуть, автомобілісти стоять у заторах, а школярам, аби дістатися на уроки, доводиться перебиратися через розкопки. Чернівчани обурені, що у розпал навчального сезону у місті почали реконструкцію перехрестя Університетської та Богдана Хмельницького. Адже щоранку у цій частині Чернівців - транспортний хаос. 

Студенти декількох вишів, а також школярі тепер не можуть доїхати до навчальних закладів ані автівками, ані тролейбусами. Усе через перекриті та перериті вулиці. Зокрема Богдана Хмельницького, а також Лесі Українки. Чернівчани переконані, що якби влада міста думала про комфорт людей, то організувала б ремонтні роботи у літній період. Це б дозволило уникнути незручностей.

 
Ще минулого тижня заступник міського голови Василь Зазуляк запевняв, що роботи завершать до 1 жовтня, як передбачено проєктом. 

"Всі процедури вони проходили термін і впринципі було прийнято рішення що ми встигаємо до 1 жовтня. В принципі погодні умови сприяють. Дуже сподіваємося що підрядник завершить їх у зазначений термін", - зазначив чиновник. 

Проте уже зараз таких оптимістичних прогнозів у працівників фірми, яка проводить реконструкцію немає. Адже тут з’явилися додаткові незаплановані роботи. Зокрема, замінюють водопровідні труби. 

"На даний час ми виконуємо роботи, які не були передбачені, але які потрібно було виконати. Завершення робіт до 1 жовтня виходячи з того шо є, це нереально", - каже заступник директора підрядної організації Мирослав Саєвський.

Ба більше, тут також потрібно міняти і газові мережі. Якщо Чернівцігаз почне ці роботи, то реконструкція перехрестя триватиме ще довше.
  
"Тут проходять газові труби середні і низький тиск, які по розмовах із газовиками у дуже поганому стані і вони їх також мали би замінити", - додає Мирослав Саєвський.

Найімовірніше, відновити рух тролейбусів 13 вересня, як анонсували у міськраді, теж не встигнуть. Тож містянам залишається запасатися гумовими чоботами і сподіватися, що траншеї встигнуть закопати до зими. 

 
Мар’яна Кибич


скачать dle 10.5фильмы бесплатно