Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В Україні знижуються ціни на овочі - Мінагро

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

За минулий місяць подешевшали крупи, проте ціни на олію, цукор та вершкове масло не зросли

В Україні відпускні ціни виробників на продукти харчування за останній місяць залишаються стабільними. При цьому спостерігається зниження середніх відпускних цін виробників на овочі. Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

За даними фінансово-економічного департаменту Мінагрополітики, проти минулого року на 14% знизилися ціни на картоплю, а порівняно з минулим місяцем на 16% втратили в ціні морква та буряк, 7% – картопля, 4% – капуста та цибуля.

Зазначається, що порівняно з попереднім місяцем подешевшали ячмінні (-2%), кукурудзяні (-1%) та горохові крупи (-1%). При цьому ціни на масло вершкове, олію та цукор не зросли.

По більшості критичних для населення продуктів харчування ціни зросли в річному вимірі в межах інфляції, додали в міністерстві. Відбулося незначне подорожчання м'яса ВРХ (на 4%) та свинини (на 5%), молоко вищого ґатунку змінилось в ціні на 2%, м'ясо курей - на 3%.

За даними Мінагрополітики, станом на 3 вересня в Україні відпускні ціни виробників на зернові та зернобобові культури за рік збільшилися на 16-29% і лише жито подешевшало на 10%.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно