Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Де той господарський підхід, з яким ви йшли рятувати місто?» Чернівчани обурені бездіяльністю влади

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Чернівчани готові самі виконати роботи по облаштуванню території за свій кошт, але влада не дає дозвіл


Чернівчанка Юлія Орлецька розповіла, що після завершення громадського проєкту «Чорнівський млин", вони взялися за облаштування захаращеної території. Для цього потрібно було спилити кілька аварійних дерев, що містяни готові були зробити за свій кошти, але влада дозвіл не дає, оскільки їх комісія не виявила там аварійних дерев. Юлія Орлецька оприлюднила відео та фото, де аварійні дерева впали на газову трубу, однак влада і досі не надає свій підпис на дозволі. Чернівчанка обурюється через це і запитує владу чи влаштовує їх такий стан міста і для чого вони демотивують активістів та ще й ставлять палки в колеса. 

«Може я таки не розуміюсь в управлінні містом, в сфері житлового господарства, але як звичайна господиня звикла розпочинати і закінчувати будь яку справу до результату.
Я звернулась продозвіл на вирубку дерев, які заважають, захаращують і падають на громадський простір. Ми готові своїмисилами все упорядкувати, але ж дайте дозвіл!
Невже наших управлінців влаштовує такий стан міста? Де той господарський підхід з яким ви йшли рятувати це місто? Чому нас, активних і небайдужих активістів, свідомих громадян, постійно демотивують і кладуть перешкоди до покращення нашого з вами благоустрою?», - обурюється Юлія Орлецька.

 

Депутатка міської ради Яна Брус (Народний контроль) коментуючи ситуацію, зазначила, що на цей проєкт витратили 700 тисяч гривень з бюджету, а тепер показують «приклад ефективного менеджменту».

«Приклад «ефективного менеджменту», «взятої відповідальності на себе» та «навести лад».Це громадський проєкт на який вже витратили 700 тисяч гривень. З бюджету міста. То здатні чи не здатні навести лад? На прикладі бюджету ініціатив!», - написала Яна Брус.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно