Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині ремонтують дорогу до кордону з Молдовою


Поточний середній ремонт триває на трьох відрізках шляху загальною протяжністю понад 15 кілометрів

На Буковині у рамках президентської програми «Велике будівництво» оновлюють Р-63/Н-03/ «Вартиківці – КПП «Сокиряни» з під’їздами до контрольно-пропускних пунктів «Росошани» та «Кельменці».

Як ідеться у повідомленні Служби автомобільних доріг Чернівецької області, поточний середній ремонт триває на трьох відрізках шляху загальною протяжністю понад 15 кілометрів.

Так, відрізок, що у межах міста Сокиряни, вже у нижньому шарі асфальтобетону. Наразі підрядник встановлює бортовий камінь та облаштовує тротуари. Невдовзі розпочнуться роботи з влаштування фінішного шару.

Крім того, на одному кілометрі обходу Сокирян уже уклали фінальний шар асфальтобетону.

На ділянці, що у межах села Сербичани, виконали роботи з фрезерування зруйнованого покриття та регенерації основи дороги. Підрядник нині влаштовує нижній шар з крупнозернистого асфальтобетону та укріплює узбіччя.

Від села Іванівці до межі з колишнім Сокирянським районом розпочали підготовчі роботи для виконання поточного середнього ремонту. Днями на відрізку працюватиме велика дорожня техніка. Почнуть фрезерувати шар зруйнованого дорожнього покриття.

Ремонт 15 кілометрів дороги виконують із використанням якісних матеріалів та сучасних технологій, у тому числі, регенерація основи покриття методом холодного ресайклінгу.

Траса Р-63 – дорога регіонального значення, яка веде до контрольно-пропускного пункту «Сокиряни», що на кордоні з Молдовою.скачать dle 10.5фильмы бесплатно