Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині стартував олімпійський тиждень

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Головна мета масової зарядки – залучення дітей та молоді до фізичної активності та набуття корисних життєвих звичок

Близько сотні першокурсників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича провели руханку. До заходу також долучилися видатні легкоатлети області. Таким чином на Буковині стартував олімпійський тиждень, повідомили в Чернівецькій ОДА.

«Таким активним заходом ми починаємо олімпійський тиждень. Це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Фізичною культурою треба займатися усім, особливо у час пандемії коронавірусу. Хто рухається, той менше хворіє. Всім здоров’я та спорту», – сказав начальник Управління молоді та спорту Чернівецької ОДА Іван Гешко.

Олімпійську руханку також провели у рамках наукового проєкту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти». Організатор заходу Ярослав Галан зазначив, що головна мета масової зарядки – залучення дітей та молоді до фізичної активності та набуття корисних життєвих звичок.скачать dle 10.5фильмы бесплатно