Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині поліцейські та рятувальники навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності


Спільні інтерактивні уроки покликані сформувати у неповнолітніх дбайливе ставлення до свого життя та здоров’я
«День з поліцейським та рятівником» – інтерактивний урок під такою назвою правоохоронці проводять в навчальних закладах по всій території Чернівецької області. Співробітники НПУ та ДСНС знайомлять учнів зі своїми професіями й розповідають, як діяти в різних небезпечних ситуаціях і як уберегти своє життя, здоров’я та майно. 
 
Про це повідомляє пресслужба поліції Буковини.

Під час таких зустрічей діти можуть спробувати себе в ролі справжнього поліцейського чи рятувальника. Правоохоронці демонструють учням своє спорядження, службові автомобілі та спецтехніку, роз’яснюють специфіку роботи, відмінності між різними підрозділами й нагадують куди звертатися, якщо потрібна допомога. Співробітники поліції та ДСНС в ігровій формі навчають дітей основним правилам безпеки життєдіяльності. Зокрема, наголошують на важливості дотримання Правил дорожнього руху й пожежної безпеки, роз’яснюють порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації та як поводитися в навчальному закладі, на вулиці і вдома, щоб уникнути небезпеки. 
 
В інформаційно-профілактичних заходах беруть участь інспектори ювенальної превенції, дільничні офіцери поліції, співробітники вибухотехнічної і кінологічної служб, поліцейські груп реагування патрульної поліції та рятувальники. Такі спільні інтерактивні уроки покликані сформувати у неповнолітніх дбайливе ставлення до свого життя та здоров’я і турботу про безпеку оточуючих. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно