Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Убивав тварин металевою палицею, а кохана все це жахіття знімала на телефон

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

За скоєне чоловікові загрожує до 8 років ув'язнення

Відео під музику, як чоловік забиває до смерті металевою палицею двох нутрій та сусідського кота, потрапило до Інтернету. А відтак – і зоозахисників. Побачене  – шокувало.
 
Про це йдеться у програмі "Свідок. НТН”.

Василь Виноградов, зоозахисник: "Це відео, як знущаються з тварин. Ця кров, яка стікає, ті муки..це просто жахливо”.
 
Зоозахисник одразу звернувся до поліції. Правоохоронці навідались до живодера.

"Дане відео знімала його співмешканка, яка проживає з ним півтора місяця. Вона це відео і викладала. Предмет, яким він вчиняв вбивство – металеву палицю вилучили і також вилучили телефон співмешканки, на якому зафіксоване дане відео", – розповів журналістам "Свідка” інспектор Дністровського відділення поліції Олександр Александров
 
Мама підозрюваного у катуванні тварин Віталія, плачучи побігла до його будинку, щойно дізналась про відео. Жінка каже: в усьому винна оковита і співмешканка сина Наталія, яка нібито й підмовила  зняти жорстоке відео. Її ж син – людина  інвалідністю по слуху і ніколи досі не виявляв жорстокості.

"Я прийшла туди розказати, що ви робите, я ж твоя мама, ти мій син, – розповіла на камеру матір підозрюваного Людмила. Він п’яний і вона п’яна. Приїхали з Чернівців, приїхали з УТО і застали їх обох п’яних. І вони вже падали на коліна, просився, але то діло пішло, вона виклала в інтернет. Ну але це ж їсться,  Ну але забити, то забити,  але фотографувати і давати в інтернет, то не треба було…"
 
Сама співмешканка пояснити вчинок не може. Каже: нутрій вбили для їжі. А кіт поплатився життям, бо заліз на стіл.
Тепер за таке Віталію загрожує до 8 років тюрми. Та сусіди готові поручитись за чоловіка.

Єфросинія Новікова, сусідка: "Коли мені лампочку треба закрутити – він закрутить, газ перекласти. Канаву свою косить і мою. Він ніколи не відкаже...
 
Рішення у справі про жорстоке поводження із тваринами прийматиме суд.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно