Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Голова ОДА привітав буковинських рятівників із професійним святом


Свято було встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України
В Україні 17 вересня відзначають День рятівника. Із професійним святом тих, хто ризикує собою заради життів інших людей, привітав голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, повідомили в ОДА.

«Щиро вітаю всіх рятівників. Не на словах, а тисячі разів у діях ви довели, що у небезпеці для людини – ви поруч, із допомогою. Ви першими приймаєте удар від вогню, води і буревію, рятуєте в дорожніх катастрофах і відшукуєте дітей у горах. Але при цьому особливо відзначаєтеся легкістю духу, привітністю, вмієте жартувати і сміятися, дружити і радіти життю!», – написав Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook.

День рятівника - це офіційне свято, яке в Україні щорічно відзначають 17 вересня. Свято було встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
 
День рятівника відзначають працівники:
  • аварійно-рятувальних служб,
  • пожежної охорони,
  • інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.
Водночас, для працівників пожежної охорони є ще одне окреме свято, яке вони відзначають 17 квітня.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно